Ašský  pohár 2010

13. ročník

So 24.4.2010     Ašský bláteník – 9. ročník (MTB XC kritérium) – LK Jasan - výsledky

Ne 9.5.2010      Lumpův memoriál - 16. ročník (běh, cross) – LK Jasan - výsledky

So 22.5.2010     Bóžovo 43-ka - 13. ročník (běh + MTB do vrchu) – LK Jasan - výsledky

Ne 11.7.2010      Ašský triatlon – 18. ročník (triatlon) – Alpin Club-Petr Cimprich

Ne 1.8.2010    Ašský X-triatlon – 7. ročník (off-road triatlon) – Ašští bajkeři - výsledky

So 4.9.2010       Antal bike – 6. ročník (MTB XC) – Ašští bajkeři - výsledky

So 18.9.2010     Krásenský kros - 7. ročník (běh, kros) – Obec Krásná - výsledky

So 25.9.2010     Horský půlmaraton – 13. ročník (běh, silnice) – LK Jasan - výsledky

So 23.10.2010    Běh podél Halštrova – 29. ročník (běh, kros) – LK Jasan - výsledky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Třináctý ročník v roce 2010 bude mít  rozsah závodů jako v minulých letech, změnu jsme připravili v bodování. Pro vás ašské i přespolní sportovce je opět připraven celý komplet závodů v individuálních sportech, svým rozsahem a objemy dostupných pro téměř každého. Letos je opět do poháru zařazeno devět závodů, čtyři čistokrevné běhy, dva závody MTB a jeden kombík a dva triatlony. Oproti předchozím letem se budou konat oba triatlony pouze na jedné trati.

LK Jasan Aš je pro pohár zastřešujícím orgánem, jeho členové povedou administrativu poháru, případně vypomůžou ostatním pořadatelům (LK Jasan Aš, Ašští bajkeři, Alpin Club Aš, Obec Krásná). při jejich akcích, atd.

Bodování pro rok 2010 bude změněno i díky změnám v triatlonech. Mělo by ale také vést zájemce o pohárové bodování k co největší univerzálnosti.  Systém přidělování bodů je nastaven tak, aby se o přední umístění nemohli ucházet pouze specialisté na jednu disciplínu.

Bodování:

-                             každý závod bude bodován tak, že bodovat bude  prvních dvacet mužů a prvních dvacet žen v absolutním pořadí (bez rozdílu kategorií).

-                             do celkového pořadí bude započítáno sedm nejlepších výsledků. Z těchto sedmi výsledků se budou započítávat tři nejlepší běhy a čtyři „neběžecké“ závody (MTB a triatlony)

-                             závod Bóžovo 43ka bude započítáván jako běh nebo MTB podle toho, jak jej závodník absolvuje, body však budou uděleny podle celkového pořadí

-                             při rovnosti bodů rozhoduje umístění ve finále, v případě neúčasti ve finále nejvíce získaných bodů v některém z předchozích závodů

-                             celkově budou odměněni nejlepší muži a nejlepší ženy

-                             zároveň budou vedeny žebříčky v redukovaném ašském pořadí

Bližší informace o závodech i dalších náležitostech budou průběžně uveřejňovány v tisku a je možno je získat též na adrese ing. Luboš Rychlík, p.o.b. 9, Aš 352 01 nebo na telefonu 603 437 899 a e-mailu lkjasan@tiscali.cz a internetových stránkách LK Jasan Aš http://www.lkjasan.cz .

 

 

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat
b